ENDERMOLOGIA MEDYCZNA MANTIS


Endermologia / Endomasaż magnetyczny jest to absolutna nowość na rynku kosmetologii i medycyny estetycznej.

Ta unikalna włoska technologia jest ceniona za innowacyjność, a przede wszystkim za spektakularne efekty w bezinwazyjnych zabiegach redukujących cellulit i lokalną tkankę tłuszczową oraz za działanie przeciwstarzeniowe.

Jako jedyny na świecie oferuje stymulację tkanek poprzez endomasaż i regenerację komórek za pomocą pulsacyjnego pola magnetycznego. System ten może więc zastąpić mniej efektywne zabiegi wyszczuplające.


EFEKTY


Zabieg z użyciem urządzenia Mantis pomaga zredukować wiele problemów natury estetycznej. Badania naukowe potwierdzają, iż bardzo trwałe efekty utrzymują w dość długim czasie po zabiegu.

Układ podciśnienia stymuluje tkankę, tym samym pobudzając krążenie oraz przepływ limfy, uzyskujemy wymodelowanie konturu twarzy, mobilizację mięśni oraz poprawę ich odżywienia. Istotny dla zabiegu jest fakt wzbogacenia tego procesu o zmienne pole magnetyczne z rezonansem stochastycznym. Pole magnetyczne to jedyna forma energii stosowana w medycynie, która dociera do każdej komórki i działa na poziomie molekularnym, powodując tym samym wzbudzenie atomów oraz cząsteczek.

Wpływa to pozytywnie na stężenie i ruch jonów, zapoczątkowując procesy biochemiczne, działa na komórki, przedłużając ich żywotność.

ZABIEG NA CIAŁO


Podwójny system energii jest idealną kuracją antycellulitową. Zabieg intensywnie wpływa na dotlenienie tkanek, znacznie poprawia krążenie i przepływ limfy oraz usuwa toksyny z organizmu. Rezultatem jest znacznie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej oraz stopniowa redukcja cellulitu. Nawet głęboko położone komórki tłuszczowe są skutecznie redukowane, dzięki zmiennemu polu magnetycznemu z rezonansem stochastycznym. Proces wydalania tłuszczu jest uaktywniany poprzez zwiększenie przepuszczalności i transportu jonów przez kanały jonowe oraz zmianę stężenia jonów wapnia.

Zabieg z urządzeniem Mantis polecany jest osobom, które w przyjemny i nieinwazyjny sposób chcą pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz poprawić elastyczność skóry. Zabieg wpływa w bardzo pozytywny sposób na funkcjonowanie całego organizmu.ZABIEG NA TWARZ


Mantis, dzięki swoim nowatorskim właściwościom jest również rewelacyjnym zabiegiem przeciwstarzeniowym i regenerującym. Stymuluje i pobudza aktywność fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny oraz działa dotleniająco i antyrodnikowo. Po zabiegu można zauważyć znaczną poprawę w wyglądzie skóry i jej funkcjonowaniu.

Zabieg polecany jest dla osób, które chcą zredukować zmarszczki oraz zwiększyć napięcie i elastyczność skóry twarzy, szyi i dekoltu. Pozytywnie wpływa też na cienie i obrzęki pod oczami, jest również doskonałym rozwiązaniem dla zmęczonej i poszarzałej, czy też niedotlenionej skóry. Terapia polem magnetycznym idealnie sprawdzi się jako przyspieszenie regeneracji uszkodzonych partii skóry po inwazyjnych zabiegach.

ZABIEG I GŁOWICE ZABIEGOWE


MANTIS zapewnia przyjemną, relaksującą, naturalną terapię, która wywiera pozytywny wpływ na całe ciało, poprawia samopoczucie i intensywnie regeneruje komórki.

Urządzenie MANTIS posiada cztery głowice zabiegowe przeznaczone do leczenia różnych powierzchni ciała i twarzy.

 1. Głowica DES do zabiegów na ciało
  Największa głowica zabiegowa wyposażona jest w zmotoryzowane rolki poruszające się w różnych kierunkach, pracujące równocześnie z systemem pulsacyjnego podciśnienia i systemem pulsacyjnym polem magnetycznym ze stochastycznym rezonansem (CMPS). Głowica przeznaczona jest do leczenia dużych powierzchni ciała takich jak pośladki i uda, gwarantuje optymalne pokrycie powierzchni.
  • Głowica MAXI DES jest łatwą w obsłudze, zabiegową głowicą do leczenia dużych powierzchni ciała. Dzięki ujędrniającemu, tonizującem i dotleniającemu działaniu daje długotrwałe rezultaty.
  • Głowica DES-MINI posiada te same właściwości co głowica DES. Charakteryzuje się mniejszym rozmiarem, dlatego perfekcyjnie dopasowuje się do leczenia małych powierzchni ciała np. kolan czy łydek.
 2. Głowica do zabiegów na ciało MAXENERGY (PMF z rozładowaniem kondensatora).
  Głowica wyposażona w unikalny i silnie oddziałujący system pulsacyjnego pola magnetycznego (PMF), dzięki któremu możliwe jest wywołanie terapii szokowej w głębokiej warstwie podskórnej tkanki tłuszczowej. Zabieg głowicą MAXENERGY może być połączony z aplikacją specjalnie opracowanej formuły kremu, którego składniki aktywne za pomocą systemu pulsacyjnego pola magnetycznego (PMF) wprowadzane są w głąb skóry.
  Głowica MAXENERGY bazuje na silnie działającym systemie PMF, wywołując terapię szokową w warstwach podskórnej tkanki tłuszczowej. Stosowana jest również do aplikacji specjalnie opracowanego magnetokatalitycznego kremu, który głęboko penetruje skórę, dzięki wytworzonym przez PMF jonowym kanalikom w skórze.
 3. Głowica do zabiegów na twarzy VIXO (CMPS + mikropodciśnienie).
  Głowica zabiegowa wyposażona w optymalnie skalibrowany system CMPS przeznaczona do korekty defektów skóry takich jak zmarszczki czy utrata jędrności. Dzięki możliwości głębokiej penetracji skóry jest wykorzystywana do aplikacji produktów kosmetycznych o specjalnej formule, które uzupełniają wszystkie zabiegi i uwypuklają rezultaty.
  Głowica VIXO stosowana jest w zabiegach przeciwstarzeniowych na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Redukuje zmarszczki i inne defekty estetyczne skóry.